اسراری که در این دوره گفته شده، تماماً ابداعات مدرس بوده و در هیچ دوره مشابهی یافت نمی‌شود. این دوره، نه تنها از شما یک تریدر تمام عیار می سازد، بلکه راز حرکت مارکت را در تناسبات زمانی برای شما فاش خواهد کرد، به طوری که با فهم و درک ذات حرکات قیمت می‌توانید وارد معامله شده و آن را مدیریت کنید!

بریس

زمان را میتوان اصلی ترین مفهوم در تحلیل تکنیکال و پیشبینی حرکت مارکت دانست و حتی میتوان گفت  زمان همه چیز  هست و  تناسبات زمانی را به عنوان حلقه گمشده تمام سبک های پرایس اکشنی دنیا میتوان دانست.
با مسلط شدن بر مفاهیم زمان و تناسبات زمانی و همچنین ترکیب آن با حرکت قیمت، می‌توانید در دقیق ترین نقاط مارکت وارد معامله شوید و ریسک بسیار کمتری را متحمل شوید

چرا هر تریدری در هر سبک و سطحی "باید" تناسبات را یاد بگیرد؟

من (بریس) به عنوان ابداع کننده تناسبات زمانی، بعد از چندین سال تحقیق و مطالعه دریافتم که برای رسیدن به تحلیل درست و زمان دقیق چارت باید از زمان و تایم‌فریم کندلی، یا همان تایم‌های کاملا اشتباه M1 M5 M15 M30 و… که در واقع زمان باز و بسته شدن کندلهاست و نه زمان دقیق چارت، کاملا خارج شده و به زمان تناسبات برسیم.
تعیین زمان دقیق چارت در هر تناسب و مشخص کردن زمان سطوح تناسبی بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا در معاملات خود دقت بسیار بیشتری داشته باشید و در نتیجه به سود بیشتری دست پیدا کنید. 

نقطه صفر پیپ مارکت!

همچنین معتقدیم با تسلط بر زمان دقیق چارت، بجای ورود منطقه‌ای، به ورود نقطه‌ای یا همان نقطه صفر پیپ مارکت خواهیم رسید، جایی که قیمت حتی یک پیپ هم خلاف جهت ترید ما حرکت نمی کند.

این تریدها براساس نقطه صفر پیپ تناسبات زمانی زده شده است...

به این ترید لایو دقت کنید...

در این دوره آموزشی، نحوه تشخیص چرخه‌های تناسبی معتبر و تشخیص الگوهای فیک و نامعتبر را نیز یاد خواهید گرفت. همچنین، با موضوع شکست های متناسب زمانی و قیمتی نیز آشنا خواهید شد و در نتیجه، توانایی فوقالعاده ای در بهبود معاملات خود خواهید داشت.

در نهایت، به نحوه ترید تناسبی، نقاط ورود، استاپ و تارگت ها و مدیریت ترید تارگت گذاری تو در تو در تناسبات و گرفتن ریوارد های بالا خواهید پرداخت. این مفاهیم اساسی برای هر تریدری که به دنبال بهره‌وری بیشتر در بازار سرمایه است، بسیار مهم هستند.

ریسک به ریوارد استثنایی!

در بازارهای مالی، ریسک به ریوارد یکی از مهمترین مفاهیم است که به معامله گران کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌هایی مبتنی برمدیریت ریسک، به سود قابل توجهی دست یابند.

حتما میدانید که چنانچه ریسک به ریوارد قابل قبولی در معاملات خود نداشته باشید این امکان وجود دارد که بعد از چندین روز ترید و افزایش بالانس با یک یا چند استاپ بزرگ کل افزایش بالانسی که طی چند روز یا چند ماه به دست آوردید را با یک یاچند ترید کاملا از دست داده یا حتی وارد ضرر بشویم ، عدم داشتن تریدهایی با ریسک به ریوارد بالا باعث ایجاد مباحث روانشناسی و حتی حس انتقام از مارکت خواهد شد ، حالا فرض کنید در هر ترید با داشتن حداکثر یک،دو، یا نهایتا پنج پیپ، حد ضرر در برابر چهل،پنجاه، یا صد پیپ حد سود، آیا دیگر مباحث روانشناسی تریدر را درگیر خود خواهد کرد ؟

در ادامه یک ترید تناسبی بسیار دقیق با ریوارد بالا، بهمراه بخش کوچکی از مباحثی که در دوره پرایس اکشن تناسبی بریس مطرح خواهد شد را مشاهده می کنید.

در سبک پرایس اکشن تناسبی، به علت ورود در نقاط دقیق مارکت، ریسک به ریوارد بسیار بالایی را تجربه میکنیم که باعث می‌شود تریدر به سودهای قابل توجهی دست یابد .

یکی از مزایای ریسک به ریوارد بالا، رشدسریع بالانس می‌باشد. در این استیتمنت که از نتایج دانشجویان دوره پرایس اکشن تناسبی هست ، رشد ۳۰۰ درصدی اکانت در حساب ریل را فقط در هفت ترید مشاهده میکنید.

پرایس اکشن تناسبی بریس

سرفصل‌های دوره

♦ تعریف تناسبات

باتوجه به اینکه تناسبات زمانی مبحثی کاملا جدید و ابداعی هست، لذا باید قبل از هر شروعی یک تعریف صحیح از تناسبات زمانی در پرایس اکشن داشته باشیم و تناسبات بین حرکت‌های مارکت در بُعد قیمت و در بُعد زمان را بررسی کنیم.

♦ ابزارهای تشخیص تناسبات

در این بخش بعد از تعریف کامل تناسبات به ابزارهای تشخیص و معیارهای اندازه گیری و انتخاب صحیح تناسبات زمانی می‌پردازیم.

♦ تشخیص زمان دقیق چارت در هر تناسب

چارت بازارهای مالی براساس حرکات تناسبی ساخته می‌شود و باید هر تناسب را مجزا بررسی و تحلیل کنیم از این رو تناسبات در چارت کاملا منحصر‌به‌فرد بوده و زمان مخصوص به خود را دارند، به عنوان تریدر تناسبی ابتدا باید زمان دقیق هر تناسب را در چارت به دست آورده و از دید زمانهای ارائه شده در پلتفرم کاملا خارج شویم.

♦ زمان سطوح تناسبی

یکی از مهم‌ترین مباحث تناسبات به دست آوردن زمان دقیق سطوح تناسبی می‌باشد. در این فصل به بررسی دقیق زمان سطوح تناسبی و نحوه استفاده صحیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

♦ زمان در خطوط تناسبی

ما معتقدیم هیچ روندی در چارت وجود ندارد بلکه همه چارت برگرفته شده از تناسباتی هست که یک ارتباط زمانی با هم تشکیل می‌دهند (در مورد هماهنگی زمانی و عدم هارمونی و هاهنگی زمانی در سرفصل خود کاملا صحبت شده است) لذا از این رو سطوح حاصل از خطوط مورب را که به اشتباه همان خط روند می‌شناسیم، کاملا بازنگری کرده و مقوله زمان در خطوط را به آن اضافه می‌کنیم که نتایج فوق العاده ای را رقم خواهد زد.

♦ زاویه و شتاب حرکتی در زمان تناسبات

زاویه، شتاب و فاصله در تناسبات زمانی به ما کمک می‌کند اندازه دقیقی از تناسب مدنظر را به دست بیاوریم و به منظور رسیدن به نقاط ورود دقیق به مارکت از آن استفاده کنیم

♦ تشخیص زمان به پایان رسیدن حمایت و مقاومت در سطوح تناسبی

در این فصل به مباحثی می‌پردازیم که زمان دقیق به اتمام رسیدن سطوح و خطوط تناسبی را پیش از شکست آن‌ها بادقت بسیار بالا بتوان پیش‌بینی کرد (این مبحث به تنهایی بسیار دقیق بوده و قابل ترکیب با هر سیستمی خواهد بود که شما را شگفت زده خواهد کرد)

♦ چرخه های تناسبی معتبر و تشخیص اس پترن های فیک و نامعتبر

با یادگیری مباحث به راحتی قادر به تشخیص چرخه ها و اس پترن های نامعتبر و فیک خواهید بود.

♦ شکست های متناسب زمانی و قیمتی

لازم به ذکر است اگر تناسبات زمانی در شکست‌ها رعایت نشود قطعا خود شکست یک تناسب حرکتی را خواهد ساخت که کاملا رفتار جدید خواهد داشت و هیچ ارتباطی با سطح یا خط شکسته شده برقرار نخواهد کرد، در این فصل با دقت بالا تناسبات زمانی در شکست‌ها را بررسی کرده و به یک دستاورد بسیار بزرگ خواهیم رسید (توجه : کاملترین و دقیق ترین مبحث شکست معتبر در تمام سبک های پرایس اکشنی دنیا را در این سرفصل یاد خواهید گرفت)

♦ ترید تناسبی، نقاط ورود، استاپ و تارگت ها (بخش اول نقطه ورود اول)

در این بخش به مبحث بسیار شیرین و لذت بخش ترید تناسبی می‌پردازیم و یک نقطه ورود به تردید به همراه تارگت های تناسبی ارائه خواهیم داد (دقت کنید میگوییم نقطه ورود، پس چیزی به نام منطقه ورود نداریم، از این رو میتوانید انتظار ریوارد های بسیار بالا را داشته باشید)

♦ ترید تناسبی نقطه ورود دوم، استاپ و تارگت‌ها

در این فصل یک روش ورود به معامله دیگر را بررسی و با روش اول ترکیب می‌کنیم هرچند این روش ورود نیاز به ترکیب باروش اول هم ندارد و مستقلا قابل استفاده خواهد بود.

♦ مدیریت ترید؛ تارگت گذاری تو در تو در تناسبات و گرفتن ریوارد های بالا

برای رسیدن به ریوارد های بالا ابتدا باید به شناخت تحلیلی دقیقی از مارکت برسیم که این مورد را کاملا در سرفصل‌ها بیان کرده ایم.

♦ ترید در نقطه صفر پیپ مارکت

رسیدن به این سطح از ترید جهت ورود نقطه‌ای با تسلط بر مباحث زمان سطوح تناسبی و دیگر مباحث دروه امکان پذیر خواهد بود.

سؤالات متداول

هزینه ورود به دوره پرایس اکشن تناسبی با ۲۰% تخفیف معادل ۸میلیون تومان می‌باشد

برای ثبت نام ، دریافت لایسنس دوره و دسترسی به انجمن، لطفا از طریق دکمه زیر با ادمین تلگرام در ارتباط باشید